nasz gabinet

Doskonała kondycja naszych podopiecznych oraz pozytywne opinie usatysfakcjonowanych Klientów naszego gabinetu są dla nas najlepszą nagrodą.

gabinet1Nasz gabinet weterynaryjny mieści się w Poznaniu na osiedlu Jagiellońskim 77 .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla nas najważniejsze jest zdrowie Państwa podopiecznych, dlatego każdego pacjenta otaczamy szczególną troską. Niniejsza strona ma przybliżyć Państwu zakres naszych usług oraz historię działalności gabinetu PLUTO

Gabinet weterynaryjny PLUTO istnieje od 1993 roku. Przez ten okres zyskaliśmy grono stałych klientów, którzy powierzają nam zdrowie swoich podopiecznych . Uczestniczymy w corocznych sympozjach i zjazdach lekarzy weterynarii w celu poznania nowych metod leczenia i sprzętu. Cechuje nas dbałość o każdego pacjenta , solidna pomoc i wieloletnie doświadczenie .
Nasza lecznica wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt. Dla pacjentów przygotowana jest poczekalnia , duży gabinet przyjęć, sala operacyjna i pooperacyjna, gabinet diagnostyczny (EKG, USG ) oraz laboratorium (badanie krwi ).

Gabinet PLUTO służy pomocą pacjentom z Poznania i okolic. Dzięki umiejscowieniu na jednym z największych poznańskich osiedli, posiadamy stałe grono klientów ciesząc się popularnością zarówno pośród pobliskich mieszkańców jak i dalszych sąsiadów, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swojego pupila.

foto2Zajmujemy się leczeniem większości zwierząt domowych. Renoma, jaką zyskaliśmy poprzez wieloletnią pomoc Państwa podopiecznym niech będzie najlepszą zachętą do skorzystania z Naszych usług.

Staramy się również poszerzać zakres świadczonych usług poprzez wyposażenie przychodni w coraz bardziej nowoczesny sprzęt. Obecnie w naszej przychodni większość potrzebnych badań podczas diagnozowania choroby wykonujemy na miejscu, co znacznie przyspiesza wprowadzenie właściwego leczenia. W większości przypadków diagnoza może być ustalona już przy pierwszej wizycie, co znacznie ogranicza cierpienia pacjenta i skraca czas leczenia.

W nasz gabinet weterynaryjny przyjmuje pacjentów bez wcześniejszego umawiania się . W tygodniu od poniedziałku do piątku pracujemy od godz. 9 do godz. 19 , w sobotę od godz. 10 do godz. 14 .

Akceptujemy płatność kartą (Mastercard, Visa, Visa Electron, Maestro).

Zapraszamy!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress